You are not logged in.

1

Friday, April 19th 2013, 12:49pm

Daha Aktif Oynayanlar için Bonus Olarak Ödül Verilmesi

Herkese merhabalar :)

Yeni bir öneriyle daha karşınızdayım. Önerim şu ki;

Oyun içinde her oyuncu aynı seviyede oynamıyor yada oynayamıyor oyunu. Yani oyuna katılım olarak oransal farklılıklar var. Örneğin ben oyuna başladığımdan beri yağmaları %90'ın üzerinde kullanma oranım olduğunu tahmin ediyorum . Başka birinin %50 başka birinin %20 vs. Şimdi hem bu az olan katılımı arttırabilmek adına bir teşvik hem de işte benim gibi %90'ın üzerinde yada şöyle ditim iyi bir oynama yüzdesine sahip kullanma seviyesi olan arkadaşlar için çeşitli ödüller verilebilir. Para veya belli bir süre özel üyelik kullanımı gibi. Yada sadece yağma için değil savaşlara katılımda örneğin 1 hafta içinde 20 savaşa katılana kahramanlık ödülü çetesine belli seviyede bağışlar yapana donör ödülü gibi :)

Mesela oyuna her gün arka arkaya giren için de çeşitli ödüller verilebilir. 2. gün 500 3. gün 1000 4. gün 2000 5.gün 10000 6. 20000 7. gün 50000 gibi. Tabi 1 haftadan sonra yine 1-2-3 diye devam edicek yoksa çok olur :D

Yada belli sayıda yağma yapanlara ekstra yağma hakkı verilmesi.

Bu önerimin altında yatan temel neden oynayanların oynadıklarının karşılığını tam olarak alması. Ve bütün oyuncuların daha aktif oynamaya teşvik edilmesi. İyi günler. Kolay gelsin ;)

muratu

Unregistered

2

Monday, April 22nd 2013, 8:27pm

Merhaba,

yapıcı önerin için teşekkür ederiz. Yetkili kişilere önerini iletiyoruz. :)

Saygılarla

Destek Ekibi

urungucan

Beginner

Occupation: seyyah

• Send private message

3

Wednesday, January 1st 2014, 11:49am

yukarıda ki öneriler gayet güzel,dikkate alıp uygularsanız oyun biraz daha hareketlenir.

Rate this thread